LYŽAŘSKÝ AREÁL:  úvod/aktuality  -  charakteristika  -  praktické info  -   provoz a ceny    |||   PRO BĚŽKAŘE  |  FOTO  |  POČASÍ

 

 

 

 
 

* umělé osvětlení * technnické zasněžování * strojová úprava svahu * přepravní kapacita 650 os/h * chata Nataša * strojová úprava tratí pro běžkaře * 

.
Zázemí, další vybavení a služby

 

Chata Nataša
  
Nataša je montovaná dřevěná chata o celkové velikosti pouhých 36 m čtverečných. Přesto se skládá z klubovny, kuchyňky, příručního skladu a malé předsíně. 
   Je vybavena kamny na dřevo, lednicí, sporákem, základním kuchyňským vybavením, stoly a lavicemi. Pro dotvoření pravé odpočinkové atmosféry nechybí televize; pro ty, kteří se ani na sjezdovce nemohou odpoutat od práce či potřebují z jiného důvodu zůstat on-line, funguje ve spodní části areálu wi-fi internet.
Součástí stavby jsou i dvě jednoduché toalety a garáže pro sněžná děla a rolbu, do kterých má přístup pouze personál.
   Na Svaté Anně slouží Nataša jako převlékárna i jako vhodný prostor pro ohřátí či občerstvení sjezdařů i běžkařů. Na požádání provozovatele je možné krátkodobě uschovat lyžařské vybavení. Prostor společenské místnosti je možné využít i pro teoretickou výuku lyžování. Chata Nataša se nachází v bezprostřední blízkosti dolní stanice lyžařského vleku. V zimním období je k chatě přístup pouze pěšky, na lyžích nebo sněžném skútru.

převlékárna - občerstvení - ohřívárna - krátkodobá úschovna - společenská místnost - učebna lyžařské  školičky - INTERNET -

  
Další vybavení a služby
Náš areál je vám k dispozici i mimo běžnou provozní dobu. Po domluvě je možné lyžařský vlek spustit např. pro školy nebo jiné větši skupiny. Pro tyto případy nabízíme k zapůjčení i slalomové branky pro upořádání malých závodů popř. další technické vybavení areálu.

Parkování
V blízkosti sjezdovky je dostatečný počet parkovacích míst. Své auto můžete zaparkovat "u křížku" cca 150 m pod horní stanicí vleku, odkud je možné přímo na lyžích dojet ke spodní stanici vleku a z horní části sjezdovky se k němu zase vrátit. Další možností je parkování v Dlouhé ulici, popř. v dalších ulicích v blízkosti areálu, jejichž údržba je v zimě pro tyto účely rozšířena.  Žádáme všechny řidiče, aby s autem nezajížděli až ke sjezdovce!

Lyžařská škola
TJ CHS Chotěboř, provozovatel lyžařského areálu, zaštiťuje činnost lyžařské školy pro děti. Její činnost je celoroční (tedy včetně předsezonní přípravy). Bližší informace o činnosti školičky žádejte na našem e-mailu lyzarskaskola@email.cz .


 
 
 


(C) 2007
http://snih.chotebor.cz
sjezdovka@chotebor.net